جدال فوتبالی ایتالیا و اسپانیا به روزنامه‌های ۲ کشور کشید

1 دقیقه خوانده شده

پیروزی تیم فوتبال ایتالیا در مقابل اسپانیا در نیمه نهایی رقابت های یورو ۲۰۲۱، بازخوردهای متفاوتی در رسانه های مطرح ورزشی این دو کشور داشته است.

به گزارش ایسنا، دو تیم ایتالیا و اسپانیا شب گذشته و در چهارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت های یورو ۲۰۲۱ به مصاف هم رفتند و این مسابقه پرهیجان و ۱۲۰ دقیقه ای در نهایت با پیروزی آبی پوشان ایتالیایی با نتیجه نهایی ۴ بر ۲ در ضربات پنالتی به پایان رسید. 

رو زنامه ایتالیایی «گازتا دلو اسپورت» با اختصاص دادن عکس صفحه نخست خود به شادی ایتالیایی ها در مصاف با تیم ملی اسپانیا از تیتر بزرگ «جشن!» استفاده کرده و زیر آن با تیتر کوچکتر آورده است که ایتالیای قهرمان در ومبلی لندن (محل برگزی رقابت فینال). 

«توتو اسپورت» دیگر روزنامه مهم ورزشی ایتالیا نیز طبق انتظار از عکس بزرگ شادی بازیکنان تیم فوتبال این کشور برای صفحه نخست خود استفاده کرده و این بازیکنان را با تیتر بزرگ «شیر» توصیف کرده است. 

اما روزنامه معروف و پرتیراژ و اسپانیایی زبان «آاِس» (as) در تیتر اصلی خود با انتشار عکسی از لحظه خراب شدن پنالتی تیم قوتبال اسپانیا توسط ـ«آلوارو موراتا» به انتقاد از این بازیکن پرداخته است و «مارکا»، دیگر روزنامه اسپانیایی با تمجید از عملکرد تیم ملی فوتبال اسپانیا و قرار دادن عکسی بزرگ از «لوئیز انریکه» مربی تیم اسپانیا در آغوش دروازه بان این تیم، از تیتر بزرگ «با افتخار» برای قدردانی از تلاش بازیکنان و کادر تیم کشورش استفاده کرده است. 

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *