بازی مقابل مقدونیه آسان نیست/ امیدواریم پیروز شویم

ملی‌پوش هندبال نوجوانان ایران گفت: آخرین دیدار دور گروهی ما مقابل مقدونیه میزبان است که بازی مقابل آنها آسان نخواهد بود.

به گزارش ایسنا، تیم ملی هندبال دختران نوجوان ایران در مسابقات قهرمانی جهان که به میزبانی اسکوپیه مقدونیه شمالی در حال برگزاری است، مقابل دو حریف خود در مرحله گروهی پیروز شدند. آنها در اولین دیدار مقابل ازبکستان با نتیجه ۴۷ بر ۳۱ و امروز مقابل سنگال با نتیجه ۳۹ بر ۲۹ پیروز شدند. 

دختران هندبال ایران با دو پیروزی در این رقابت‌ها تاریخ سازی کردند. آنها از این دو برد ابراز خوشحالی کرده و امیدوارند که در بازی سوم خود از مرحله گروهی که مقابل میزبان مسابقات است نیز به برتری برسند. 

هانیه شاه‌ویسی: بازی مقابل مقدونیه کار آسانی نیست

بازی مقابل مقدونیه آسان نیست/ امیدواریم پیروز شویم

هانیه شاه‌ویسی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص دیدار تیم ملی هندبال دختران ایران مقابل سنگال در قهرمانی نوجوانان جان اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم جلو بودیم و بازی را در دست داشتیم.

ملی‌پوش هندبال ایران در ادامه گفت: بازی ما در نیمه دوم بهتر شد و توانستیم نمایش خوبی داشته باشیم. خداراشکر با اختلاف ۱۰ گل سنگال را هم شکست دادیم.

شاه‌ویسی در ادامه گفت: خیلی خوشحالیم که توانستیم تا اینجای مسابقات مقابل ازبکستان و سنگال پیروز شویم. دیدار بعدی و در حقیقت آخرین بازی دور گروهی مقابل مقدونیه است. بازی مقابل آنها آسان نخواهد بود چون میزبان هستند و می‌توانند از امتیاز میزبانی استفاده کنند. 

ملی‌پوش ایران افزود: اگر بتوانیم مقدونیه را هم شکست دهیم به عنوان تیم اول گروه راهی دور بعد خواهیم شد و به جمع ۱۶ تیم برتر راه پیدا می‌کنیم. 

او در پایان گفت: این پیروزی را به مردم شهر و کشورم تقدیم می‌کنم. از کادر فنی و مربیانم هم تشکر می‌کنم که حامی ما هستند.

فاطمه احمدی: بازیکنان سنگال قدرت بدنی قوی داشتند

بازی مقابل مقدونیه آسان نیست/ امیدواریم پیروز شویم

همچنین فاطمه احمدی در گفت و گو با ایسنا در مورد دیدار ایران و سنگال در این مسابقات گفت: بازی عالی بود، بازیکنان همه تلاش کردند و در نهایت با ۱۰ اختلاف گل پیروز شدیم. ما این تیم را آنالیز کرده بودیم و توانستیم بهترین بازی را داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: بازیکنان حریف قدرت بدنی بالایی داشتند ولی ما توانستیم خیلی خوب مقابل آنها مقاومت کنیم. اول بازی کمی استرس داشتیم اما بعد به خود آمدیم و به بازی مسلط شدیم.

احمدی در خصوص بازی بعدی مقابل میزبان مسابقات گفت: میزبان شرایط خود را دارد اما ما هم نهایت تلاش را می‌کنیم تا بتوانیم پیروز میدان شویم. 

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *